Peamenüü Alammenüüd

KÜLASTAJALE

Järgmised üritused

Viimati lisatud üritus

 • Sarah Brightman

  Klassika- ja popmuusika piirepurustav sümbol Sarah Brightman annab oma uue maailmatuuri raames kontserdi Saku Suurhallis. Legendaarne artist lubab 2. novembril 2019 üllatada emotsionaalselt laetud ja müstilise kontserdiga.
 • Kvark Show

  KVARK on suurejooneline teadus-show, kus õpetlik sisu kohtub meelelahutusega.
  Kaks noort teadlast – Arnold Rein Tatunts ja Mats Mikkor - demonstreerivad vaatemänguliste katsete abil, et teadus pole hunnik tüütuid valemeid, vaid põnev seiklus!
 • Nike Training Day 2019

  Aeg on 17. märts enda kalendrisse söövitada ning vaikselt trenniplaani paika seadma hakata, sest tulemas on aasta võimsaim ja absoluutselt kõige mitmekülgsem treeningüritus - Nike Training Day powered by MyFitness!
 • Disturbed

  Disturbedi (USA) 10. juuni kontsert on üle toodud Saku Suurhalli. Eestis, Lätis ja Leedus üheaegselt alanud müük lõppes tööpäeva lõpuks kuna piletid müüdi läbi. Kontserdi korraldaja ja bändi managemendi ühise otsusena otsustati kontsert üle tuua Saku Suurhalli blackboxi, et rahuldada kõigi Disturbedi fännide nõudlust. Saku Suurhalli kehtivad kõik eelnevalt kontserdile müüdud piletid. Lisapiletid on müügil Piletilevis.
Vaata kõiki üritusi
Partnerid: